Ramazan Organizasyonları

Ramazan Organizasyonları

Ramazan Organizasyonları

byboss organizasyon

Byboss Organizasyon Bursa’nın önde gelen organizasyon şirketlerinden birisidir. Byboss Organizasyon olarak Çeşitli etkinlikler, fuarlar, eğlenceli aktiviteler düzenlemekteyiz. deneyimli kadromuz sayesinde işimizin her zaman arkasındayız.


ramazan organizasyonu


Ramazan Organizasyonu Hizmetlerimiz Neler ? 

Ramazan organizasyonlarınız da ses sistemi, sahne, ramazan etkinliği afişi, ışık istemleri, etkinlik alan süsleme gibi teknik hizmetlerimiz siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır. Ramazan etkinliğiniz boyunca her gününüzü dolu dolu geçirip sizin için hazırladığımız eşsiz gösteri ve eğlencelerin tadına varabilmeniz açısından size farklı farklı oyunlar etkinlikler hazırladık.karagöz ile hacivat

 Etkinlikleriniz Neler ?

Ramazan organizasyonu etkinliklerimiz içerisinde meddaj / jonklör, ateşbaz, pandomim, hacivat ile karagöz, gölge oyunu, aşuk ile maşuk, tahta bacak, ramazan davulcusu ve manicisi, sihirbaz, konto gösterisi, niyetçi, kukla gösterileri,  mükemmel fasıl grubumuz, semazenlerimiz, mehteran, halk oyunlarımız, kılıç kalkan gösterilerimizi siz değerli sevgili misafirlerimiz ile buluşturuyoruz.

kılıç kalkan ekibiYiyecek ve İçeçek İkramlarımız Neler ?

Hem eğlenin hemde bu geleneksel günde sizi çocukluğunuza götürecek şeyleri yiyin. Yiyecek ve içecek ikramı olarak siz değerli misafirlerimize; pamuk şeker, popcorn ( patlamış mısır ), osmanlı macunu, elma şekeri, kağıt helva, bardak da mısır, şerbet, mısır gözlemesi, tatlı veya tuzlu lokmalarla devam eden muhteşem yiyecekler ile organizasyonlarınıza bir lezzet daha katacağız.

ramazan macunu

Pamuk şekerOrganizasyon Süresi Nedir ?

Byboss Organizasyon olarak siz değerli misafirlerimizin en güzel şekilde ağırlanıp, eğlendirilmesini isteriz tabi ki de. Bizim fikirimizi soracak olursanız böyle bir organizasyonun bütün Ramazan Boyunca sürmesinden yanayız tabi ki de çünkü sizin doya doya eğlenmenizi istiyoruz. Fakat sizin organizasyonun süresi değiştirebiliriz illa 1 ay süren bir organizasyon  sipariş etmek zorunda değilsiniz.

halay ekibi

İster günlük, isterseniz haftalık, isterseniz de aylık olarak da hizmetlerimizden ve organizasyonlarımızdan yararlanabilirsiniz. Yani bunun için sizi sıkmıyoruz istediğiniz gibi planları ve tarihleri esnetebiliyoruz. Her şey sadece sizin isteğinize kalmış. Organizayon hizmetimizi 1 günlük de alsanız aynı Byboss Organizasyon Profesyonelliği ile hizmet alacaksınız 1 aylık alsanız da aynı profesyonellik ile hizmet alacaksınız. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile tüm ramazan ayı boyunca sizlere en kaliteli hizmeti planlamak için daima yanınızdayız.

karagöz ila hacivatOrganizasyonlarda çekilmiş olan video ve fotoğraflarınızı web sitemiz üzerinden veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden kontrol edebilir ve beğendiğiniz dilediğiniz tüm fotoğraflarımızı indirebilirsiniz.

Sizde Byboss Ailesini tanımak, bizimle görüşmek isterseniz eğer iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir. Sizde bu en kaliteli, en güvenilir ve en eğlenceli organizasyonların sahibi olabilirsiniz.

byboss organizasyon

Bu yazıyı paylaş