Piknik ve Şenlik Organizasyonları

Piknik ve Şenlik Organizasyonları

byboss organizasyon

 


Byboss Organizasyon Bursa şehrinde  2000 yılından – günümüze kadar geçen zamanda  çeşitli organizasyonlara imza atmıştır. Bunların en büyük çoğunluğunu hiç şüphesiz ki ” Piknik ve Şenlik ” organizasyonları oluşturmaktadır. Bursa’nın eşsiz doğal güzellikleriyle yaptığımız Organizasyonlar birleştiğinde ortaya mükemmel sonuçlar çıkmaktadır.


Nedir Bu Piknik ve Şenlik Organizasyonları ? çuval yarışı

Biz Byboss Organizasyon ekibi olarak sizin çok güzel bir organizasyon geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bunları sizin istek ve görüşleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Pikniklerimiz ve Şenliklerimiz sizin tercih ettiğiniz mekanlarda istediğiniz zaman gerçekleştirdiğimiz bir organizasyondur. Organizasyonum tüm gün sürmektedir. Organizasyonum da eğlenmemeniz için hiç bir sebep yok. Çünkü doğanın en güzel yerindesiniz, her tarafta şarkılar, türküler, müzikler çalmaktadır ve herkes hep bir elden eğlenmektedir.


Piknik ve Şenlik Organizasyonların da Neler yapıyoruz ?

piknik ve şenlik organizasyonlarıPiknik ve Şenlik Organizasyonlarımız da genel olarak  çeşitli aktiviteler ve yarışmalar düzenliyoruz. Örneğin: Ben bilmem eşim bilir yarışması, yumurta taşıma yarışması, çuval ile zıplama yarışması, yumurta taşıma yarışması ve sandalye kapmaca gibi çeşitli yarışmalar ve aktiviteler düzenliyoruz. Bu aktivitelere katılımcı sayısı ne kadar fazla olursa o kadar eğlenceli ve keyifli geçiyor.

Aynı zamanda Ses sistemi, sahne, etkinlik afişi, balon süsleme, sunucu, animatörler, sihirbaz, kukla gösterileri gibi çok fazla çeşitli ekip ve malzemeyi de yanımızda getiriyoruz.

Şimdi diyorsunuzdur ki bu kadar eğleniyoruz, hoplayıp, zıplıyoruz, yarışmalara katılıyoruz e hiç yemek yemiyor muyuz ?

Tabi ki de yemek yiyorsunuz. Pikniklerimiz de çeşitli barbeküler, mangallar, içeceklerimiz oluyor. Uzman byboss organizasyon ekibimiz sizin her zaman yanınızda size hem birer arkadaş oluyorlar hem oyuncu oluyorlar hemde sizinle birlikte doyasıya eğleniyorlar. Bu en güzel gününüzü daha güzel geçirmenize sebep oluyorlar.

Yaptığımız Piknik ve Şenlik Organizasyonlarımıza bakmak ister misiniz ?


Etkinliklerde Çekilen Fotoğraflara ve Videolara Nasıl Ulaşabilirim ?

byboss organizasyonÇok basit hemen https://www.bybossorganizasyon.com adresine giriyorsunuz organizasyon menüsü altından Piknik ve Şenlik Organizasyonlarına tıklıyorsunuz daha sonrasında kendinize ait olan galeriyi buluyorsunuz ve oradan istediğiniz fotoğraflara ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra Etkinliklerde çekilmiş bazı karelerinizi İnstagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya platformlarında paylaşıyoruz, bu platformlardan da fotoğraflarınızı görebilir ve indirebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız şöyle: Youtube  Twitter İnstagram Facebook


Sizde böyle eğlenceli bir organizasyon düzenlemek istemez misiniz ? O zaman ne duruyorsunuz hemen byboss organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.


 

Bu yazıyı paylaş